Kontakta oss

Tveka inte att kontakta oss. Vårt säljteam är på tårna och svara på frågor om vårt erbjudande. Vår support stöttar dig i frågor som rör vår plattform. Hör av dig så återkommer vi så fort som möjligt!

Vårt huvudkontor är i centrala Gävle på Nygatan 29. PLAYipp har också ett kontor i Göteborg på Södra Gubberogatan 20.

Direkt

+46 26 – 45 50 600
info@playipp.com

Support

+46 75 – 75 00 100
support@playipp.com


Sälj och marknad

Anna_Heiel_Holmen

Anna Heiel Holmén

Partner account manager

+46 76 677 54 37

anna.holmen@playipp.com

Emil_Lindblad

Emil Lindblad

Key account manager

+46 72-989 10 33

emil.lindblad@playipp.com

sara_asplund

Sara Asplund

Marketing Manager

+46 73-392 30 85

sara.asplund@playipp.com

Service och försäljning

Viktoria_Engwall

Viktoria Engwall

Sales developer

+46 72-989 10 32

info@playipp.com

Victor Granholm

Victor Granholm

Sales developer

+46 75 – 75 00 100

info@playipp.com

Johan_Linquist

Johan Lundquist

Support technician

+46 75 – 75 00 100

support@playipp.com

Jens_Berglund

Jens Berglund

Support technician

+46 75 – 75 00 100

support@playipp.com

Jonas_Lind

Jonas Lind

Support technician

+46 75 – 75 00 100

support@playipp.com

Graphic Producer

Mark Miasnikov

Graphic producer

+46 75 – 75 00 100

mark.miasnikov@playipp.com

Ledning

Richard Häll, CEO

Richard Häll

CEO

+46 73 392 30 80

richard.hall@playipp.com

Niklas Ljung

Niklas Ljung

CTO

+46 73 392 34 50

niklas.ljung@playipp.com

Calle_Sundell

Calle Sundell

Sales Manager

+46 72-989 10 36

calle.sundell@playipp.com

Thereses_Schiller

Therese Schiller

CFO, Service & Sales Manager

+46 70-797 68 92

therese.schiller@playipp.com

Hitta till oss

PLAYipp erbjuder en lösning som ökar drivet och motivationen.

PLAYipp erbjuder en lösning som ökar drivet och motivationen.

Driv engagemang på din arbetsplats

Driv engagemang på din arbetsplats