Kontakta oss

Kan vi hjälpa dig? Har du någon fundering om vårt erbjudande eller tekniska detaljer som rör plattformen? Tveka inte att hör av dig!

Vårt huvudkontor är i centrala Gävle på Nygatan 29. PLAYipp har också ett kontor i Göteborg på Södra Gubberogatan 20.

Direkt

+46 26 – 45 50 600
info@playipp.com

Support

+46 75 – 75 00 100
support@playipp.com


Sälj och marknad

Sälj och marknad

Anna Heiel Holmén

Anna Heiel Holmén

Partner account manager

+46 76 677 54 37

anna.holmen@playipp.com

Emil Lindblad

Emil Lindblad

Key account manager

+46 72-989 10 33

emil.lindblad@playipp.com

Daniel Norling

Daniel Norling

Account manager

+46 72-989 10 30

daniel.norling@playipp.com

Sara Asplund

Sara Asplund

Marketing Manager

+46 73-392 30 85

sara.asplund@playipp.com

Service och försäljning

Service och försäljning

Viktoria Engwall

Viktoria Engwall

Sales developer

+46 72-989 10 32

info@playipp.com

Victor Granholm

Victor Granholm

Sales developer

+46 75 – 75 00 100

info@playipp.com

Jens Berglund

Jens Berglund

Support technician

+46 75 – 75 00 100

support@playipp.com

Jonas Lind

Jonas Lind

Support technician

+46 75 – 75 00 100

support@playipp.com

Mark Miasnikov

Mark Miasnikov

Graphic producer

+46 75 – 75 00 100

mark.miasnikov@playipp.com

Ledning

Ledning

Richard Häll

Richard Häll

CEO

+46 73 392 30 80

richard.hall@playipp.com

Niklas Ljung

Niklas Ljung

CTO

+46 73 392 34 50

niklas.ljung@playipp.com

Therese Schiller

Therese Schiller

CFO, Service & Sales Manager

+46 70-797 68 92

therese.schiller@playipp.com

Hitta till oss

Hitta till oss

PLAYipp erbjuder en lösning som ökar drivet och motivationen.

PLAYipp erbjuder en lösning som ökar drivet och motivationen.

Driv engagemang på din arbetsplats

Driv engagemang på din arbetsplats